PRIME-RIDE®

Linia alternatywnych miechów pneumatycznych dla rynków wtórnych naczep

Jakość dla rynku wtórnego

PRIME-RIDE® jest marką o ugruntowanej pozycji od roku 1998 i oferuje miechy pneumatyczne do pojazdów komercyjnych prezentujące doskonały stosunek ceny do wydajności. Podczas gdy stosowane materiały stale poddawane są przeglądom w celu optymalizacji kosztów, produkty wytwarzane są z zastosowaniem maszyn posiadających certyfikację OEM i spełniających odpowiednie standardy jakości.

New PRIME-RIDE® oferuje dodatkowe korzyści: Linia produktów została rozszerzona o 312 pozycji i zawiera główne produkty szybko zbywalne na europejskim rynku części zapasowych do naczep oraz samochodów ciężarowych i autobusów. Poprzednia linia produktów zostanie zastąpiona nową PRIME-RIDE®.

Miechy pneumatyczne New PRIME-RIDE® są dostępne z magazynu i dystrybuowane w ponad 30 krajach przy udziale wyselekcjonowanych partnerów. Polegamy na partnerach, którzy posiadają gęstą siatkę dystrybucyjną obejmującą cały kraj oraz oferują miechy pneumatyczne marki PRIME-RIDE® w formie przystępnej cenowo alternatywy dla oryginalnych części zapasowych, szczególnie dla pojazdów starszego typu.

PRIME-RIDE® – Miechy zawieszenia, alternatywny wybór na rynku części zamiennych